| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK | 2 |
| CHARGING INDICATOR | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | No |
| Brand | HOOVER |
| MODEL: | HF920P 011 |
| MAXPOWER-W: | 350.0 W |
| VOLTAGE: | 21.60 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| RUN TIME UP TO: | 30 |
| WEIGHT: | 3.36 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.70 L |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 2 |
| CABLE WORK: | No |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| CHARGING INDICATOR: | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | No |
| ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 1110.00 см |
| WIDTH: | 216.00 см |
| LENGTH: | 260.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8059019057118 |



















