| CHARGING INDICATOR | Yes |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | VRT 97325 VY |
| MAXPOWER-W: | 450.0 W |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 60 |
| WEIGHT: | 2.8 |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.50 L |
| NOISE LEVEL: | 80.00 dB(A) |
| CHARGING INDICATOR: | Yes |
| SELF-CLEANING STATION: | Yes |
| HEIGHT: | 125.00 см |
| WIDTH: | 36.00 см |
| LENGTH: | 36.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842664267 |



















