| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | Да |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | VRT 97325 VY |
| МОЩНОСТ W: | 450.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 25.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 60 |
| ТЕГЛО: | 2.8 |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 0.50 L |
| НИВО НА ШУМ: | 80.00 dB(A) |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| СТАНЦИЯ ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 125.00 см |
| ШИРИНА: | 36.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 36.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842664267 |





















