| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | Duoflex HX1 Cat & Dog Obsi |
| МОЩНОСТ W: | 160.0 W |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 55 |
| ТЕГЛО: | 3.1 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Да |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 3.50 h |
| НИВО НА ШУМ: | 79.00 dB(A) |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 1250.00 см |
| ШИРИНА: | 260.00 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516714798 |



















