| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | XC3131/01 |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 60 мин |
| WEIGHT: | 1.5 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| NOISE LEVEL: | 80.00 dB(A) |
| CABLE WORK: | No |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 73.20 см |
| WIDTH: | 37.90 см |
| LENGTH: | 13.40 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389029844 |









