| NUMBER OF DEGREES PER WORK | 3 |
| CHARGING INDICATOR | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | XC5141/01 |
| MAXPOWER-W: | 650.0 W |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 60 мин |
| WEIGHT: | 1.5 kg |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| VACUUM CLEANER 3 IN 1: | Yes |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.50 L |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 4.50 h |
| NOISE LEVEL: | 84.00 dB(A) |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 3 |
| CABLE WORK: | No |
| CHARGING INDICATOR: | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| HEIGHT: | 73.30 см |
| WIDTH: | 37.80 см |
| LENGTH: | 13.50 см |
| COLOUR: | ЗЕЛЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389035715 |





















