| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | XC5244/10 |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 15 min |
| WEIGHT: | 14.3 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 3 IN 1: | Yes |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| NOISE LEVEL: | 84.00 dB(A) |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| HEIGHT: | 74.00 см |
| WIDTH: | 25.20 см |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389062681 |
























