| POWER CONSUMPTION | 1400 W |
| MAX RATED PRESSURE | 110.00 bar |
| MAX FLOW | 360 L/hr |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| BLUETOOTH COMPATIBILITY | No |
| WHEELS FOR TRANSPORTATION | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | K2 POWER CONTROL CAR |
| TYPE: | POWER WASHERS |
| POWER SUPPLY TYPE: | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION: | 1400 W |
| MAX RATED PRESSURE: | 110.00 bar |
| MAX FLOW: | 360 L/hr |
| DETERGENT TANK: | No |
| MAXIMUM TEMPERATURE OF WATER: | 40 |
| SUCTION FUNCTION: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| FLOW (l/h): | 360.0 L/hr |
| POWER: | 1400 W |
| WATER COOLED ENGINE: | No |
| OPERATING RADUIS: | 5.0 м |
| CABLE LENGTH: | 5.1 м |
| TELESCOPIC HANDLE: | No |
| BLUETOOTH COMPATIBILITY: | No |
| THERMAL PROTECTION: | No |
| WHEELS FOR TRANSPORTATION: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| HEIGHT: | 58.60 см |
| WIDTH: | 28.00 см |
| LENGTH: | 24.60 см |
| EFFICIENCY PER UNIT AREA: | 20.0 m2/h |
| MODEL: | K2 POWER CONTROL CAR |
| DETERGENT TANK: | No |
| MAXIMUM TEMPERATURE OF WATER: | 40 |
| SUCTION FUNCTION: | Yes |
| FLOW (l/h): | 360.0 L/hr |
| POWER: | 1400 W |
| WATER COOLED ENGINE: | No |
| OPERATING RADUIS: | 5.0 м |
| CABLE LENGTH: | 5.1 м |
| BLUETOOTH COMPATIBILITY: | No |
| THERMAL PROTECTION: | No |
| WHEELS FOR TRANSPORTATION: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| HEIGHT: | 58.60 см |
| WIDTH: | 28.00 см |
| LENGTH: | 24.60 см |
| EFFICIENCY PER UNIT AREA: | 20.0 m2/h |
| WARRANTY: | 60 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4054278834320 |














