| MAXPOWER-W | 2500.0 W |
| PERMANENT STEAM TO | 40 g/min |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | DW4345D1 |
| MAXPOWER-W: | 2500.0 W |
| PLATES COVER: | INOX |
| PERMANENT STEAM TO: | 40 g/min |
| STEAMSHOT: | 200 g/min |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4210101969274 |









i
"" Today
| MAXPOWER-W | 2500.0 W |
| PERMANENT STEAM TO | 40 g/min |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | DW4345D1 |
| MAXPOWER-W: | 2500.0 W |
| PLATES COVER: | INOX |
| PERMANENT STEAM TO: | 40 g/min |
| STEAMSHOT: | 200 g/min |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4210101969274 |