| МОЩНОСТ W | 2500.0 W |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 200 g/min |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | DW4345D1 |
| МОЩНОСТ W: | 2500.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | ИНОКС |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 200 g/min |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4210101969274 |



















