| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| PERMANENT STEAM TO | 45 g/min |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | CVG9508 |
| MAXPOWER-W: | 2400.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PERMANENT STEAM TO: | 45 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8433766186831 |


















