| МОЩНОСТ W | 2400.0 W |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 45 g/min |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | CVG9508 |
| МОЩНОСТ W: | 2400.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 45 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433766186831 |


















