| MAXPOWER-W | 3200.0 W |
| TANK CAPACITY | 350.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 60 g/min |
| STEAMSHOT | 250 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | FV9844E0 |
| MAXPOWER-W: | 3200.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| TANK CAPACITY: | 350.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 60 g/min |
| STEAMSHOT: | 250 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| TOURIST: | No |
| COLOUR: | ТЮРКОАЗ/ЧЕРНО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040071441 |
















