| MAXPOWER-W | 3200.0 W |
| TANK CAPACITY | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 55 g/min |
| STEAMSHOT | 260 g/min |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DST7510/80 |
| MAXPOWER-W: | 3200.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | STEAMGLIDE ELITE |
| TANK CAPACITY: | 300.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 55 g/min |
| STEAMSHOT: | 260 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| TOURIST: | No |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | СИН/ЗЛАТИСТ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389013751 |

























