| MAXPOWER-W | 2400.0 W |
| TANK CAPACITY | 250.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 25 g/min |
| STEAMSHOT | 115 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | FV6520E0 |
| MAXPOWER-W: | 2400.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| TANK CAPACITY: | 250.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 25 g/min |
| STEAMSHOT: | 115 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| TOURIST: | No |
| CABLE LENGHT: | 1.9 м |
| COLOUR: | БЯЛ/ТЮРКОАЗ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040064832 |
















