| МОЩНОСТ W | 2400.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 250.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 25 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 115 g/min |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | FV6520E0 |
| МОЩНОСТ W: | 2400.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 250.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 25 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 115 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ТЮРКОАЗ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3121040064832 |




















