| МОЩНОСТ W | 2700.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 45 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 180 g/min |
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ: | DW7025D1 |
| МОЩНОСТ W: | 2700.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 45 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 180 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4210101967133 |

















