| MAXPOWER-W | 2800.0 W |
| TANK CAPACITY | 270.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 50 g/min |
| STEAMSHOT | 260 g/min |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | FV6820E0 |
| MAXPOWER-W: | 2800.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY: | DURILIUM AIRGLIDE |
| TANK CAPACITY: | 270.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 50 g/min |
| STEAMSHOT: | 260 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| TOURIST: | No |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | БОРДО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3121040078105 |
















