| DIAMETER | 100 mm |
| DEBIT | 105 m3/h |
| VALVE | Yes |
| Brand | MMOTORS JSC |
| MODEL: | ММ 100 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 105 m3/h |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | ММ 100 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 105 m3/h |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| MODEL: | ММ 100 |
| DIAMETER: | 100 mm |
| DEBIT: | 105 m3/h |
| VALVE: | Yes |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| EAN | 3800211051047 |










