| ТИП | ON-EAR |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | JR310 KIDS RED |
| ТИП: | ON-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 80 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ohm |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.0 м |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| МИКРОФОН: | Да |
| EAN | 6925281976919 |



i
"" Днес
| ТИП | ON-EAR |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | JR310 KIDS RED |
| ТИП: | ON-EAR |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | 80 dB |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 20 - 20000 Hz |
| ИМПЕДАНС: | 32 Ohm |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.0 м |
| КОНТРОЛ НА ЗВУКА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| МИКРОФОН: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6925281976919 |