| РЕЗОЛЮЦИЯ | 24.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 22.3x14.9mm CMOS APS-C |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | EOS R100+RF-S18-45+RF-S 55-210 |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 24.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 22.3x14.9mm CMOS APS-C |
| ПРОЦЕСОР: | DIGIC 8 |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 6.5К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | RF-S18-45+RF-S 55-210 f/5-7.1 |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD 3840 X 2160 24FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | JPEG/RAW/C-RAW |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Не |
| ВИЗЬОР: | 0,39" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 143 |
| ISO: | 100-12800 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion LP-E17 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574676463 |














