| РЕЗОЛЮЦИЯ | 20.9 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 23.5x15.7 мм CMOS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.2 " |
| Марка | NIKON |
| МОДЕЛ: | Z50 + 16-50VR |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 20.9 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 23.5x15.7 мм CMOS |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 11К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 4K UHD (3840X2160) 30FPS |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | RAW, JPEG |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.2 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 8.0 см |
| ВИЗЬОР: | 0,39" OLED 2.36 МИЛИОНА ТОЧКИ |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 209 |
| ISO: | 100-51200 |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | 1х SD/SDHC/SDXC (UHS II) |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion EN-EL25 |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| РАЗМЕР: | 126.5 X 93.5 X 60 MM |
| ТЕГЛО: | 395 ГР. |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | МАГНЕЗИЕВА СПЛАВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4960759903808 |













