| РЕЗОЛЮЦИЯ | 26.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА | 23.5x15.6mm X-Trans CMOS 4 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | FUJIFILM |
| МОДЕЛ: | X-M5 BLACK +15-45 KIT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 26.1 MPx |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 23.5x15.6mm X-Trans CMOS 4 |
| ПРОЦЕСОР: | X-PROCESSOR 5 |
| СЕРИЯ ОТ СНИМКИ: | ДО 8К/СЕК |
| ОБЕКТИВ: | XC 15-45 MM F3.5-5.6 OIS |
| ВИДЕО ЗАСНЕМАНЕ: | 6.2K 30P, 4K DCI 60P |
| ФОРМАТИ НА ЗАПИС: | RAW / JPEG |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| ПОДВИЖЕН ЕКРАН: | Да |
| ВИЗЬОР: | Не |
| АВТОФОКУСНИ ТОЧКИ: | 425 |
| ISO: | 160-12800 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| WI-FI: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| GPS: | Не |
| NFC: | Не |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ТИП БАТЕРИЯ: | NP-W126S Li-ion |
| ТИП: | MIRRORLESS |
| ТЕГЛО: | 490гр |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4547410547702 |









