| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 17.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | STARTER KIT 17" NP.ACC11.01Y |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 17.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713392365447 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 17.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | STARTER KIT 17" NP.ACC11.01Y |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 17.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713392365447 |