| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TRACER |
| МОДЕЛ: | 15.6" SIMPLO |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 5907512832271 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TRACER |
| МОДЕЛ: | 15.6" SIMPLO |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 5907512832271 |