| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | MODECOM |
| МОДЕЛ: | 15.6" MARK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5907760603883 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | MODECOM |
| МОДЕЛ: | 15.6" MARK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5907760603883 |