| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | MODECOM |
| MODEL: | 15.6" MARK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5907760603883 |



| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | MODECOM |
| MODEL: | 15.6" MARK |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5907760603883 |