| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАТ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XB1804B |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАТ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 3800202095180 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАТ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XB1804B |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАТ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 3800202095180 |