| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XB1804B |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 3800202095180 |






i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПЛАТ |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | XMART |
| MODEL: | XB1804B |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПЛАТ |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 3800202095180 |