| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 10.1 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1280 Х 800 |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SDF 1082 W |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS HD |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 10.1 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 25.7 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 1280 Х 800 |
| ЧЕТЕЦ ЗА КАРТИ: | SD/SDHC/SDXC |
| ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | JPEG,MPEG1/2/4,MP3 |
| USB: | Да |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8590669329762 |






