| DISPLAY SIZE INCH | 10.1 " |
| RESOLUTION | 1280 Х 800 |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SDF 1082 W |
| DISPLAY TYPE: | IPS HD |
| DISPLAY SIZE INCH: | 10.1 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 25.7 см |
| RESOLUTION: | 1280 Х 800 |
| CARD READER: | SD/SDHC/SDXC |
| FORMAT: | JPEG,MPEG1/2/4,MP3 |
| USB: | Yes |
| INTERNAL MEMORY: | No |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669329762 |






