| ВИД | Компактни |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 3 |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | BMOH 30B |
| ВИД: | Компактни |
| ВИСОЧИНА: | 35.00 см |
| ШИРИНА: | 53.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 40.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 3 |
| МЕХАНИЧЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 30 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842582721 |









