| ВИД | ОБИКНОВЕНИ |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 ( 1БЪРЗОНАГРЯВАЩИ) |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | SE 56 MW |
| ВИД: | ОБИКНОВЕНИ |
| ВИСОЧИНА: | 86.00 см |
| ШИРИНА: | 49.80 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 ( 1БЪРЗОНАГРЯВАЩИ) |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 47 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8683770138986 |










