| ВИД | Компактни |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 4 |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | SNM-4542GBL |
| ВИД: | Компактни |
| ВИСОЧИНА: | 46.50 см |
| ШИРИНА: | 59.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 33.30 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 4 |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 45 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8694542321475 |















