| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.50 L |
| Марка | KITCHENAID |
| МОДЕЛ: | 5KEK1522EAC |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.50 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | КРЕМ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.000 kg |
| EAN | 5413184151058 |

















