| POWER | 2400 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | KITCHENAID |
| MODEL: | 5KEK1522EAC |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2400 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.50 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | КРЕМ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.000 kg |
| EAN | 5413184151058 |

















