| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 l |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7524 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 l |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.270 kg |
| EAN | 5202561532845 |













i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 l |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-7524 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 l |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.270 kg |
| EAN | 5202561532845 |