| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 l |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7524 |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 l |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.270 kg |
| EAN | 5202561532845 |













i
"" in 4 days
| POWER | 2200 W |
| CAPACITY | 1.70 l |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-7524 |
| POWER: | 2200 W |
| CAPACITY: | 1.70 l |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.270 kg |
| EAN | 5202561532845 |