| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD9396/90 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| СКРИТ НАГРЕВАТЕЛ: | Да |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| ЗВУКОВА СИГНАЛИЗАЦИЯ: | Да |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР НИВО НА ВОДА В РЕЗЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| Размери: | 155X230.5X252 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.400 kg |
| EAN | 8720389031700 |













