| ДИСПЛЕЙ | E-Ink Carta 7"(17.78 cm)Touch |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 8 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | MOBI,DOC,PDF,HTML,EPUB,ZIP |
| ИНТЕРФЕЙС | USB Type-C |
| Марка | POCKETBOOK |
| МОДЕЛ: | InkPad Lite 9,7" PB970 |
| ДИСПЛЕЙ: | E-Ink Carta 7"(17.78 cm)Touch |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 8 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Да |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | MOBI,DOC,PDF,HTML,EPUB,ZIP |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 WI-FI |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB Type-C |
| АУДИО: | Не |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Не |
| ТЕГЛО: | 369 g |
| БАТЕРИЯ: | 2200 MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7640152096495 |











