| ДИСПЛЕЙ | E-Ink Carta 7"(17.78 cm) Touch |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 64 GB |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ | MOBI,DOC,PDF,HTML,EPUB,ZIP |
| ИНТЕРФЕЙС | USB Type-C |
| Марка | POCKETBOOK |
| МОДЕЛ: | Era PB700 Sunset Copper 64 GB |
| ДИСПЛЕЙ: | E-Ink Carta 7"(17.78 cm) Touch |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| ПОДДЪРЖАНИ ФОРМАТИ: | MOBI,DOC,PDF,HTML,EPUB,ZIP |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 WI-FI |
| ИНТЕРФЕЙС: | USB Type-C |
| АУДИО: | M4A, M4B, OGG, MP3 |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ТЕГЛО: | 228 g |
| БАТЕРИЯ: | 1700 MAH |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | IPX8, ТЕКСТ В РЕЧ, BLUETOOTH |
| ЦВЯТ: | SUNSET COPPER |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7640152096723 |








