| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1100.00 ml |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | EC890.M |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1100.00 ml |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Да |
| КРЕМА ДИСК: | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.190 kg |
| EAN | 8004399032569 |























