| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1700.00 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | EC9455.M |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1700.00 ml |
| ТЕРМОБЛОК СИСТЕМА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВЕ КАФЕТА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | МЕТАЛ |
| ВИСОЧИНА: | 400.00 мм |
| ШИРИНА: | 319.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 367.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 15.100 kg |
| EAN | 8004399029064 |



















