| МОЩНОСТ | 1160.00 W |
| ВИД НА КАНАТА | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ | 10/15 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1400.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА | Не |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TKA8633 |
| МОЩНОСТ: | 1160.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ: | 10/15 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1400.00 ml |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Да |
| НАЛИЧИЕ НА ФИЛТЪР: | Не |
| ПОДГРЯВАЩА ПЛОЧА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 350.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 250.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.800 kg |
| EAN | 4242002594989 |











