| POWER | 1160.00 W |
| JUG TYPE | GLASS |
| KETTLE CAPACITY | 10/15 чаши |
| WATER TANK CAPACITY | 1400.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TKA8633 |
| POWER: | 1160.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| KETTLE CAPACITY: | 10/15 чаши |
| WATER TANK CAPACITY: | 1400.00 ml |
| DISMOUNTABLE TANK: | Yes |
| FILTER EQUIPMENT: | No |
| WARMING PLATE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 350.00 мм |
| WIDTH: | 260.00 мм |
| DEPTH-MM: | 250.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.800 kg |
| EAN | 4242002594989 |











