| МОЩНОСТ | 1100.00 W |
| ВИД НА КАНАТА | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ | 10/15 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1250.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА | Не |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 24031-56 |
| МОЩНОСТ: | 1100.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ: | 10/15 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1250.00 ml |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Не |
| НАЛИЧИЕ НА ФИЛТЪР: | Не |
| ПОДГРЯВАЩА ПЛОЧА: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ЧЕРВЕН |
| ВИСОЧИНА: | 353.00 мм |
| ШИРИНА: | 212.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 237.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.800 kg |
| EAN | 4008496974290 |











