| POWER | 1100.00 W |
| JUG TYPE | GLASS |
| KETTLE CAPACITY | 10/15 чаши |
| WATER TANK CAPACITY | 1250.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| Brand | RUSSELL HOBBS |
| MODEL: | 24031-56 |
| POWER: | 1100.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| KETTLE CAPACITY: | 10/15 чаши |
| WATER TANK CAPACITY: | 1250.00 ml |
| DISMOUNTABLE TANK: | No |
| FILTER EQUIPMENT: | No |
| WARMING PLATE: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| AUTO POWER OFF: | Yes |
| WATER TANK INDICATOR: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/ЧЕРВЕН |
| HEIGHT: | 353.00 мм |
| WIDTH: | 212.00 мм |
| DEPTH-MM: | 237.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.800 kg |
| EAN | 4008496974290 |











