| МОЩНОСТ | 500.00 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ | 2 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 300.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА | Не |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SCE 2100BK |
| МОЩНОСТ: | 500.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ПРИ ШВАРЦ: | 2 чаши |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 300.00 ml |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР: | Не |
| НАЛИЧИЕ НА ФИЛТЪР: | Да |
| ПОДГРЯВАЩА ПЛОЧА: | Не |
| КАФЕМЕЛАЧКА: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Не |
| ИНДИКАТОР ЗА ВОДНИЯ РЕЗЕРВОАР: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 325.00 мм |
| ШИРИНА: | 205.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 215.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.800 kg |
| EAN | 8590669269518 |










