| POWER | 500.00 W |
| KETTLE CAPACITY | 2 чаши |
| WATER TANK CAPACITY | 300.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCE 2100BK |
| POWER: | 500.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| KETTLE CAPACITY: | 2 чаши |
| WATER TANK CAPACITY: | 300.00 ml |
| DISMOUNTABLE TANK: | No |
| FILTER EQUIPMENT: | Yes |
| WARMING PLATE: | No |
| COFFEGRINDER: | No |
| TIMER: | No |
| ANTI-DRIP: | No |
| AUTO POWER OFF: | No |
| WATER TANK INDICATOR: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 325.00 мм |
| WIDTH: | 205.00 мм |
| DEPTH-MM: | 215.00 мм |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.800 kg |
| EAN | 8590669269518 |










