| МОЩНОСТ | 600.00 W |
| ВИД НА КАНАТА | СТЪКЛО |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | VERONA 6 DSC600C |
| МОЩНОСТ: | 600.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.050 kg |
| EAN | 8432406206427 |









